#1 2007-09-06 15:04:26

peczus91

Przyjął się

2988114
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 6
Punktów :   

Mariusz ;P

No, więc nazywam się Mariusz Pęczkowski. Mieszkam w Tychach na os. A (noo prawie ) Skończyłem Gim 1 w której byłem głównym administratorem strony i tworzyłem Gimpress. Bardzo lubię komputery, programuję w HTML, PHP, C++, PERL i uczę się Delphi Kiedyś pisałem jakieś makra w Visual Basicu, ale to już przeszłość. Popieram akcję, internetowe typu GNU, i Bykom STOP Z takim większych programów, które udało mi się stworzyć jest: Master HTML (Stara nazwa MarioHTML) który posiada m.in. kolorowanie składni, autouzupełnianie, rozbudowaną pomoc, różnego rodzaju generatory itp. Noo, ale co Was to interesuje, dlatego już nie zanudzam. W chwilach, gdy nie siedzę na komputerze (tak też się zdarza jeżdżę na rowerze, no i oczywiście jestem ministrantem. Bardzo lubię wypady na piwo i jakieś imprezki. Może te klasowe będą pojawiać się częściej niż w Gim. Jak na razie, to by było na tyle. Jak co to piszczcie na: 2988114

Offline

 

#2 2007-09-06 16:14:18

WłaDCa

ADMIN

Skąd: Sny i marzenia
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 358
Punktów :   
WWW

Re: Mariusz ;P

Siąąąąm to Ty widze hajker jesteś;) Też uczę się C++, ale zaczynam, a co do HTML'a to nawet umiem;) No ale szacun;-) Pozdro


"To co Wam jest obce, to czego się boicie, bo jest Wam nieznane
mi pozwala otworzyć drzwi do niewidocznego domu,
pozwala poszerzyć granice mojej percepcji
i daje możliwość doświadczenia doznań i przeżyć, które są tak inne od rzeczywistego świata, że nie da się ich opisać"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dsfuni50.pun.pl www.wychowaniemgr.pun.pl www.cdarkcrusade.pun.pl www.proproyt2.pun.pl www.planeta-naruto.pun.pl