#1 2008-01-09 22:13:25

WłaDCa

ADMIN

Skąd: Sny i marzenia
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 358
Punktów :   
WWW

Półrocze pierwsze za nami

Więc pierwsze półrocze za nami! Klasa poznała się już dobrze (tak sądzę), niektórzy (a może i większość) poznała w tej klasie swoich nowych przyjaciół, albo i wrogów. Napiszcie jak Wam się żyje w naszej klasie i naszej szkole, co sądzicie o uczniach i nauczycielach.

Mam tylko prośbę- zróbcie to kulturalnie z zachowaniem przynajmniej podstaw interpunkcji i ortografii polskiej, żeby się miło czytało Wasze wypowiedzi- w takiej formię myślę, że bardziej wzbudzicie nimi zainteresowanie, a szczególnie u mnie ^^ Z góry dziękuję

Ja osobiście ciepło myślę o tej szkole i naszej klasie. Co prawda mam nie raz wyskoki i wkurzam nauczycieli, a niektórzy nauczyciele mnie wkurzają- normalne. Trochę odpuściłem sobie naukę w pierwszym semestrze, ale zamierzam się podciągnąć w drugim. Szkoła myślę, że przyjazna, a nasza klasa w miarę zgrana. Są osoby, z którymi utrzymuję kontakt, które szczególnie lubię i wydają się mi sympatyczne, są też osoby, z którymi praktycznie nie gadałem. Ale pomijając Gruchę, to w tej klasie nic do nikogo nie mam i nikt mi nie przeszkadza- słyszałem rózne komentarze na temat osób z naszej klasy i nie zgadzam się z nimi. Mogę tylko potwierdzić, że kazdy miał jakieś wyskoki, ale nie mówcie (przynajmniej mi), że ktoś jest taki, czy siaki, bo osobiście nie podzielam zdania "**** jest poje***** bo ****"! Nic nie mam do nikogo pomimo, że chodzą do nas rózni ludzie, ale każdy jest inny- pokój Wam wszystkim Pisząc to nie mogę pominąć w sumie mojej przyjaciółki- Madzi, z którą wyjątkowo się zżyłem. Mogę powiedzieć, że traktuję ją jak własną siostrę (stąd mówie o niej siostra). Wyjątkowo dobrze się z nią dogaduję co zapewne widzieliście nie raz Właśnie z Magdą spędzam najwięcje czasu po za szkołą, najbardziej jej ufam, wiem, że mogę na nią liczyć i to ona jest mi w sumie najbliższa po tym pierwszym semestrze. Dzięki Ci =* Co do nauczycieli to nie będę wymieniał tych do których coś mam, ale wspomnę o pani z SO Moja ulubiona nauczycielka- wyjątkowo sympatyczna. Nasza wychowawczyni... no cóż- jest ok, ale mogła by się bardziej zmobilizować. Ogólnie jestem zadowolony z tej szkoły i naszej klasy- pozdrawiam wszystkich i dziękuję Wam!

PS. Jeżeli kogoś uraziłem w znaczący sposób, bądź też jakoś przeszkadza mu moje zachowanie to przepraszam- taki jestem, ale nie widzę w nikim z Was "kogoś złego".


"To co Wam jest obce, to czego się boicie, bo jest Wam nieznane
mi pozwala otworzyć drzwi do niewidocznego domu,
pozwala poszerzyć granice mojej percepcji
i daje możliwość doświadczenia doznań i przeżyć, które są tak inne od rzeczywistego świata, że nie da się ich opisać"

Offline

 

#2 2008-01-09 22:39:23

Magda

VIP

4696969
Skąd: Tychy D2
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 311
Punktów :   
WWW

Re: Półrocze pierwsze za nami

No cóż, klasę uważam za zajebistą! Tak tak, wiem- mialo byc normalnym ladnym jezykiem, ale trudno =P
I normalnie aż milo sie zrobiło braciszek =* A ja skromnie napiszę, że to co napisał WuDeCiak o mnie jest również w drugą strone do niego =*


Babka z Tinfów jest wporzo, z SO, koles z gery i z UTK.

Nienawidze babki z biologii i nienawidziec jej bede do konca zycia.

Pozdrawiam


http://img300.imageshack.us/img300/8311/sygnaturkapp8.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proproyt2.pun.pl www.planeta-naruto.pun.pl www.dsfuni50.pun.pl www.cdarkcrusade.pun.pl www.llb.pun.pl