#1 2008-09-01 21:36:52

WłaDCa

ADMIN

Skąd: Sny i marzenia
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 358
Punktów :   
WWW

Nowe fora

Zamieściłem dwa nowe działy: "Muzyka" i "Film". W dziale "filmy" prosiłbym o wrzucanie szczegółowych informacji, a nie zawalanie postami typu "wczoraj widziałem xxxtytulxxx- dobry film, polecam". Szczegułów szukajcie na www.filmweb.pl. Co do muzyki, wrzucając jakąś płytę, piosenkę, dyskografię dajcie jakieś info o wykonawcy.


"To co Wam jest obce, to czego się boicie, bo jest Wam nieznane
mi pozwala otworzyć drzwi do niewidocznego domu,
pozwala poszerzyć granice mojej percepcji
i daje możliwość doświadczenia doznań i przeżyć, które są tak inne od rzeczywistego świata, że nie da się ich opisać"

Offline

 

#2 2008-09-02 15:45:16

Magda

VIP

4696969
Skąd: Tychy D2
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 311
Punktów :   
WWW

Re: Nowe fora

Chyba troche przegioles Polecane filmy / muzyka jeszcze ujdzie, ale rezyserzy i gatunki muzyczne wg mnie zbędne Jakby ktoś chciał o tym czytać i prowadzić dyskusje to by wchodził na forum o tej tematyce, a z tego co wiem to to forum jest po prostu klasowe


http://img300.imageshack.us/img300/8311/sygnaturkapp8.jpg

Offline

 

#3 2008-09-02 19:21:49

WłaDCa

ADMIN

Skąd: Sny i marzenia
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 358
Punktów :   
WWW

Re: Nowe fora

"Gatunki muzyczne" oraz "Reżyserzy i aktorzy" usunięte. Dodana kategoria "Komputery", w której znajdują się działy "Software", "Hardware", "Gry".


"To co Wam jest obce, to czego się boicie, bo jest Wam nieznane
mi pozwala otworzyć drzwi do niewidocznego domu,
pozwala poszerzyć granice mojej percepcji
i daje możliwość doświadczenia doznań i przeżyć, które są tak inne od rzeczywistego świata, że nie da się ich opisać"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muhck.pun.pl www.losangeleslife.pun.pl www.prl.pun.pl www.forum-websitex5.pun.pl www.narutoiprzyjaciele.pun.pl