#1 2007-09-06 22:18:36

Twardy

Ojciec chrzestny

Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 239
Punktów :   

Mateusz Twardowski

Elo elo no jak juz widac w temacie mam na imie Mateusz choc wiekszosc znajomych i tak zwraca sie do mnie Twardy ( od nazwiska ) tak ogolnie to ukonczylem gim. nr.3 w Tychach ( na os. R ) .Mieszkam na osiedlu K ( w bloku za Lidlem ) co sprawia ze do szkoly mam 3min drogi co bylo jednym z wazniejszych powodow dla ktorych wybralem ta szkole a co do kierunku nie jestem JESZCZE dobry w bawieniu sie na kompie bo nigdy nie mialem ochoty sie bawic ale wybralem informatyke bo mysle ze jest to przyszlosciowy kierunek .  Szczerze moge sie przyznac ze czasem nie mam pojecia o czym niektorzy rozmawiaja (chodzi mi oczywiscie o slang slow internetowych ) jest to spowodowane glownie tym ze nigdy wczesniej nie bawilem sie na kompie i nie mialem takiej potrzeby . Lubie sporty, po kawalku z kazdego rodzaju muzy , oczywiscie kompa a co za tym idzie gry a dokladniej gre w ktora gram od roku . Conquer jest to nazwa gry ktorej posiwecam bardzo duzo czasu , mozecie sobie wpisac w google.pl Conquer zeby przeczytac sobie podstawowe informacje na temat "mojej" gry . Wiem wiem moze nie jest najlepszej grafiki ale w grach online nie chodzi o grafike tylko o klimat i o wspolzawodnictwo ze znajomymi . Gdyby nie Conquer to pewnie tez bym sie bardziej bawil na kompie i znalbym tak jak wiekszosc z klasy duzo programow itd no ale cos poszedelm do technikum zeby sie tego nauczyc a gra to przyjemnosc i nie zrezygnuje z niej !!!! .
GG:1260387 (przedstawaic sie i dodac ze z klasy bo jeszcze wszystkich nie znam )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cdarkcrusade.pun.pl www.proproyt2.pun.pl www.wychowaniemgr.pun.pl www.dsfuni50.pun.pl www.llb.pun.pl