#1 2008-09-02 17:30:38

Grabka

Ojciec chrzestny

9163425
Skąd: Tychy, os."H"
Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 245
Punktów :   
WWW

Mów mi Dave

http://gfx.filmweb.pl/po/01/06/300106/7188922.2.jpg?l=1210512170000



Gatunek:
Komedia

O Filmie:
Niesamowite perypetie miniaturowych przedstawicieli obcej cywilizacji, którzy przybywają na Ziemię w statku kosmicznym do złudzenia przypominającym... człowieka.

Recenzja:
W tej bezkrwawej wersji "Terminatora 2" Eddie Murphy wciela się w postać niejakiego Dave'a – przystojnego Murzyna w niemodnym garniturze z epoki dyskotekowych hitów Bee Geesów. Dave dosłownie spadł z nieba w okolicach Statuy Wolności w Nowym Jorku, dokonując przy tym paru zniszczeń. Podczas gdy policjant-nowicjusz stara się odnaleźć sprawcę demolki, nasz bohater wyrusza w miasto. Tam nawiązuje znajomość z artystką Giną (Elizabeth Banks) oraz jej synkiem Joshem (Austyn Lind Myers). To właśnie on najbardziej interesuje Dave'a, który w rzeczywistości jest statkiem kosmicznym zamieszkiwanym przez załogę maciupeńkich Obcych. Przybyli oni, by pozbawić naszą planetę wszelkich zasobów wodnych, zaś w rękach chłopca przypadkowo znalazł się przedmiot umożliwiający im to.
cd. LINK

Obsada:
Eddie Murphy, Elizabeth Banks, Gabrielle Union, Scott Caan itd...

Film widziałem, bardzo mi się podobał jak zresztą wszystkie filmy z Murphym.


Elo Goście

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psychoterapiaforum.pun.pl www.hvo.pun.pl www.fff.pun.pl www.money.pun.pl www.zamuramizk.pun.pl